Еко-круїз Дива й таємниці планети Земля

Дива поруч! Рідна Земля, рідна природа… Неосяжний, розмаїтий, чарівний світ. Цікаву подорож найдивовижнішими куточками нашої планети здійснили 22 квітня маленькі читачі центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна.

Долали гори, печери, морські глибини – все під силу допитливим та сміливим. Еко-круїз під назвою «Дива й таємниці планети Земля» був присвячений Всесвітньому Дню Землі.

Літаком учасники круїзу відправились до Африки, на острів Мадагаскар, у кам’яний ліс. Під час польоту «командир екіпажу» провідний бібліотекар Волкова Галина познайомила маленьких пасажирів з історією виникнення Дня Землі. А ще бібліотекар оповідала цікавинки про співучий бамбуковий ліс (Японія), парк каменів ( Іспанія), зелене озеро (Австрія), рисові тераси (Філліпіни) та ін.

«Гуляти – так гуляти» – вирішили мандрівники та й відправились до Америки, спочатку до Північної, а потім їм «підкорилась» і Південна. Потім вони «пересіли» на гелікоптери та й полетіли до «Королеви холоду» – Антарктиди. Не забули також і про найменший материк Австралію та химерні скелі на острові “Кенгуру”. А потім морським круїзним лайнером повернулись додому, до чарівної України.

Під час подорожі діти усвідомили, що людина – це частина природи і якщо ми будемо знищувати природу – значить будемо знищувати самі себе. Мандрівники жваво відповідали на питання, як зберегти красу нашої Землі, як захищати тварин та рослини. Також дітлахи брали участь у іграх, конкурсах, вікторинах, відгадували загадки.

Діти переглядали відео “Неймовірні місця, які насправді існують”, “Найкрасивіші місця на Землі”.

Ми – діти Землі, тож бережімо нашу Землю, бо ми тут живемо, тут живуть наші рідні, близькі, друзі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.