Дитинство – це гомін веселий усюди

Щороку першого літнього дня відзначається прекрасне свято радості та одвічної надії – Міжнародний день захисту дітей.

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Колектив центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна спільно з Олександрійським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували веселий розважальний захід «Дитинство – це гомін веселий усюди», який відбувся за підтримки міського голови С. Цапюка.

Тепле сонечко закликало своїми промінцями до бібліотеки веселу дітвору. Учасниками святкового дійства-бібліостихії стали діти із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та постійні відвідувачі бібліотеки. Організатори і творчий колектив бібліотеки створили на святі атмосферу добра і безтурботності.

З найкращими побажаннями до дітей та їх батьків звернувся директор Олександрійського МЦ СССДМ Яценко С.В.

А далі неймовірні пригоди кролика Петрика та його друзів захопили малечу. Веселі посіпаки Кевін та Боб розважали танцями, а підступний Соловей-розбійник як тільки не намагався зіпсувати свято та все одно добро перемогло. Разом з казковими героями діти потрапили у світ казковий, різнокольоровий, загадковий, де брали участь у різноманітних конкурсах та іграх, танцювали і співали, розгадували загадки. Більбоке – неймовірна розвага для різного віку, мегаскакалка, танцювальні кеглі та чарівний оркестр − веселі розваги захопили не лише маленьких гостей, а і їх батьків. Всі присутні зарядилися позитивними емоціями та гарним настроєм на довго.

Традиційно наприкінці заходу малеча отримала солодкі подарунки, після чого, озброївшись кольоровою крейдою, взялася до створення яскравих малюнків на асфальті перед бібліотекою, тут можна було побачити і сонечко, і небо, і зайчика, і котика, і казкових героїв …

Діти й батьки подякували організаторам і творчому колективу бібліотеки за теплу атмосферу на святі та подаровані хвилини безтурботної радості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.