Другий день БІБЛІОТЕЧНОГО ЛІТА

Нехай за вікном поливає похмурий дощик – а в центральній міській бібліотеці для дітей завжди цікаво, пізнавально та весело.

2 червня 2021 року, в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей, бібліотекарі запросили учнів 4-В класу НВК «Олександрійський колегіум-спеціалізована школа» на свято веселих витівок «Казка по світу гуляє, сповнює світ чудесами». Їх зустрічали та розважали веселими іграми та естафетами, цікавими вікторинами та запальними танцями Чеширський Кіт, Муха-Цокотуха, Кішка Норіс, лісові розбійники Шуша і Марта. Разом з казковими героями школярі мандрували сторінками улюблених книг, згадали про свої права і обов’язки, читали вірші про щасливе дитинство й літо, співали веселі пісні.

Літо, канікули, нові книжки та безліч спраглих до читання оченят. Незвичайний гурман-сніданок «Дуже смачні казки» очікував на малечу в бібліотеці.

Замість каші і чаю, малеча ласувала цікавими, яскравими книжками з віршиками, казками, оповіданнями. Діти пригадали свої улюблені казки, граючи у гру «Чарівний м’яч», і відчули себе справжніми акторами, інсценувавши українську народну казку «Рукавичка».

Після імпровізованого казкового театру дітлахи послухали казочку «Черепаха-мандрівниця» про пригоди черепахи Матильди та її друзів – веселих, добрих, вірних і надійних.

Закріпили свої знання казок дітлахи малюнками – кожен намалював свого улюбленого казкового героя.

Чи мріяли ви коли-небудь опинитися в загадковій та пригодницькій країні? Сьогодні п’ятикласники мали змогу стали учасниками віртуального круїзу «Hello Європа», під час якого ознайомилися з укладом життя, традиціями та обрядами, милувалися чудовими європейськими краєвидами.

Багато цікавого та загадкового, що таїть в собі Європа, побачили маленькі мандрівники під час перегляду відео «Цікаві факти про країни Європи». А ще вони показали свої знання та ерудицію, взявши участь в іграх-асоціаціях, розгадуючи вікторини: «Країни Європи», «Європейські традиції», «Грошові одиниці», «Відкриваємо Європу разом».

Як бачите, літо – чудовий час для розширення кругозору та творчої уяви, не зважаючи на примхи погоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.