Довкілля – наука про добро

Природа – великий вічний майстер. Усе перед її владою: гриб у лісі, ромашка в лузі, тихі верби над рікою…

Ми всі любимо природу, милуємося її чарівною красою. Але, мабуть, не всі замислюємося над тим, що природа – це наша домівка. І не все в ній гаразд.

15 квітня, на базі Центральної міської бібліотеки було проведено ряд різноформатних заходів в рамках дня інформації «Довкіля – наука про добро», які проходили з дотриманням усіх карантинних норм і не обмежувалися лише стінами книгозбірні.

Для слухачів Вищої народної школи, бібліотекар інтернет-центру провела ЕКО-time «Природа – душа Всесвіту». Говорили в першу чергу про біосферу – своєрідну оболонку Землі, що містить усю сукупність живих організмів і ту частину речовини планети, що знаходиться в безупинному обміні з цими організмами та взаємодію природи та Всесвіту.

«Давайте жити в стилі ЕКО!» – під такою назвою пройшла вулична інформаційна акція, під час якої бібліотекарі відділу обслуговування абонемент вручали перехожим еко-прапорці з основними принципами екологічного стилю та пропонували поглянути кожного на своє життя з точки зору усвідомленого споживання, подумати, що можна зробити для збереження природи, трохи попрацювавши над побутовими звичками.

Щодня ми озираємося і бачимо навколо себе дерева, трави, квіти, тварин, птахів, комах. Це все природа. Людина – частина природи. У кожної людини є можливість втручатися у неї. Але кожне втручання позначається на зміні в навколишньому середовищі. Бібліотекарі читальної зали запропонували користувачам ознайомитися з виставкою-застереженням «Озирнись! Зупинись! Природа просить порятунку!».

Людина у природу повинна втручатися обережно, тому що кожна дія може завдати великої шкоди і навіть призвести до знищення. Від кожного залежить, чи збереже вона природу, чи знищить її. Без природи в усього живого не буде майбутнього. Збереження природи – це збереження планети!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.