1

Дорогами старого міста

Рідне місто завжди заслуговує на увагу. В цьому році наше місто відзначає 275-річний ювілей!

Це свято об’єднує усіх, кому воно дороге. 28 травня учні 7-го класу НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9–спеціалізована школа» взяли участь у краєзнавчому квесті «Дорогами старого міста».

Семикласники повинні були у стислі терміни, іноді бігом, знайти об’єкти, розташовані в різних куточках міста. Це будівлі та пам’ятники, які пов’язані з історією Олександрії. Було обрано дев’ять таких об’єктів. Серед них – площа ім. Л.Попова, пожежна частина з каланчею, міський музейний центр імені А.Ф. ХУДЯКОВОЇ, ПК «Олександрійський театр», будинки Пищевича та Д.Чижевського тощо.

Бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей розмістили на історичних пам’ятках та видатних і цікавих сучасних об’єктах міста таблички з QR-кодами, які дозволили кожному, хто має будь-який гаджет, переглянути інформацію про даний об’єкт на сторінці Інтернет-ресурсу. А ще були цікаві запитання, загадки, вікторина, пов’язані з видатними людьми нашого міста, історичними подіями, які тут відбувалися. Попри труднощі, з завданнями впоралися усі. Хтось це зробив швидше, хтось на пошуки витратив трохи більше часу.

Під час квесту всі показали свою згуртованість, командний дух та знання з історії рідного міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.