Доля осяяна талантом

9 березня українська громадськість відзначатиме 207 річницю від дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка.

«Він був сином мужика і став володарем у царстві духа, – писав про Кобзаря Іван Франко, – він був кріпаком і став велетнем у царстві людської культури. Він був самоуком і вказав нові, світлі шляхи професорам і книжним ученим…».

Задля вшанування пам’яті цієї насправді сакральної постаті для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців, в бібліотеці-філії №10 розгорнуто книжкову виставку-панораму для різних груп читачів «Доля осяяна талантом».

Для експозиції підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

Книжкова виставка покликана допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.

Запрошуємо всіх любителів безсмертного Тарасового слова в Шевченківські дні відвідати бібліотеку та ознайомитись із виставкою-панорамою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.