До нас прийшов Сніговик…

Сніговик – один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг.

А чи знаєте Ви, що 18 січня святкують Всесвітній День Сніговика? Така чудова ідея спала на думку німецькому колекціонеру Корнеліусу Гретцу, який ще бувши юнаком, почав збирати зображення сніговиків. У 2008 році він увійшов зі своєю колекцією в книгу рекордів Гіннеса! У нього понад три тисяч експонатів! І все це − Сніговики!

Колекціонер запропонував святкувати День Сніговика 18 січня тому, що:

  • по-перше, в середині січня в багатьох країнах є сніг;
  • по-друге, число 18 схоже на Сніговика, який тримає в руках мітлу;
  • по-третє, в цей день ще не було ніякого міжнародного свята!

Ось і бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна вирішили створити свято для маленьких мешканців нашого міста і, 20 січня, організували вуличну акцію «До нас прийшов Сніговик…».

Сніговик один з улюблених зимових персонажів у дітей. Саме такого усміхненого Сніговичка, з добрими очима, можна було зустріти в цей день біля бібліотеки. Він ходив під своєю чарівною парасолькою, посилаючи дітям сніг, сміх, веселощі та розваги. Діти читали вірші, розгадували загадки і загадували бажання Сніговику, бо за християнською легендою, коли розтане сніговик, він донесе дитячі бажання Богові до небес. А щоб це дійство проходило ще і пізнавально – діти почули розповідь про історію сніговика і снігової баби.

Разом зі своїми помічниками, чудернацькою пташкою Angry Birds та домашнім Мопсом Пончиком, Сніговичок дарував яскраві календарики всім перехожим.

Новорічні свята закінчуються, але не закінчуються зимові забави в бібліотеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.