Для вас завжди відкриті наші двері і серця

В бібліотеці-філії №3 для дітей пройшла година бібліо-позитиву «Для вас завжди відкриті наші двері і серця», присвячена Всеукраїнському дню бібліотек.

Зранку працівники бібліотеки завітали до дітлахів в ДНЗ №35 з новинками літератури «Книжечка новенька – дітям до серденька». Бібліотекарі познайомили маленьких читайликів з досить цікавими книжечками, які містять чимало яскравих ілюстрацій та легкі для сприйняття тексти. Також, діти з великим задоволенням взяли участь у вікторині «З якої казки?». На дитячому майданчику панували відмінний настрій і чарівна атмосфера! Було море позитиву і дитячих посмішок.

Потім до бібліотеки завітали діти, які відвідують гурток «Творчі долоньки». Сьогодні наші користувачі робили аплікації з газет. Чому саме з такого матеріалу? Та тому що навіть з газет можна зробити цікаві речі, які здивують будь-якого поціновувала ручної роботи. В цьому переконалися наші гуртківці, які зробили з газет неперевершені аплікації.

А яке ж свято без дитячих малюнків? Працівники бібліотеки запропонували своїм користувачам взяти участь у конкурсі «Бібліотека твоєї мрії». Кожен з учасників підійшов до своєї роботи творчо і креативно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.