Діво Пресвята – матір матерів, пригорни до серця всіх своїх синів

В недалекому минулому слова війна, смерть, сльози батьків, дітей, дружин були такими далекими і незвичними для кожного з нас.

Але все змінилось, 2014 року на Сході нашої країни розпочалася війна, яка свої чорним крилом торкнулася майже кожної української родини. На захист неньки–України стали справжні воїни, нащадки козаків.

Напередодні свята, Дня захисника Вітчизни, працівники бібліотеки–філії №3 для дітей провели з учнями 8–в класу гімназії ім. Т. Г. Шевченка годину мужності «Діво Пресвята – матір матерів, пригорни до серця всіх своїх синів».

Діти з хвилюванням слухали розповідь Інни Миколаївни та Світлани Іванівни про воїнів-земляків, про нелегкі будні на Сході України, про тих, хто загинув на полі бою.

Ніхто не залишився байдужим від перегляду презентації «Тепло долонь і серця – захисникам України».

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які загинули на Сході нашої країни, захищаючи всіх нас.

Бібліотекарі запропонували учням гімназії написати коротенькі листи і побажання воїнам. У яких діти виразили свої думки, а саме: «Повертайтесь живими!», «Ми вас любимо і чекаємо!», «Ніколи не втрачайте надію, ви найкращі!», «Скоріше повертайся додому, щоб пуля тебе обминула, щоб залишився живим!», «Дякую, що нас захищаєте!» та багато інших зворушливих слів було написано.

Під час проведення години мужності, в дитячих очах можна було помітити і сльози радості, і смутку, щастя і безмежної відданості від почутого та побаченого.

Ми всі сподіваємося, що зовсім скоро бої скінчаться і нарешті настане мир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.