Діти в правовій державі

Дитинство – найважливіший і неповторний період у становленні особистості.

Будь-яка людина, починаючи з самих юних років, стикається з ситуаціями, коли необхідно знати свої права і обов’язки. Буває так, що діти не знають, як захистити свої права, що для цього слід зробити, до кого звернутись за допомогою.

20 листопада, до 30-річчя Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини, учні 8 класу гімназії-інтернат – школа мистецтв стали активними учасниками правознавчої зустрічі «Діти в правовій державі», яка відбувся в Центральній міській бібліотеці.

Юнаки та дівчата мали гарну можливість отримати інформацію “з перших вуст” – застереження від невірних кроків, а також поради, як поводитися в тій чи іншій життєвій ситуації від фахівця Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анни Лунги-Лягуші, в рамках проекту «Я маю право», та інспектора з ювенальної превенції Олександрійського відділу поліції Оксани Зраєнко.

Цікавими і повчальними були ігри, вікторини та конкурси, під час яких було виявлено рівень правової свідомості запрошених, а інтерактивне спілкування допомогло перевірити та закріпили отримані знання.

Переможців конкурсів нагороджено значком «Право з тобою».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.