ДИТИНСТВА ЯСКРАВА МИТЬ

Зараз, в нелегкий для усіх нас час, нашим дітлахам потрібно приділяти якнайбільше турботи та уваги.

Тож, традиційно, в перший день літа, в День захисту дітей, працівники бібліотеки-філії №10, спільно зі своїм партнером – громадською організацією «Нова Хвиля», організували для дітлахів мікрорайону Перемога свято просто неба «Дитинства яскрава мить!».

Цікавий та емоційний заряд енергії отримали маленькі жителі нашого мікрорайону, оскільки цей день співпадає з початком літніх канікул, то й хотілося створити особливу атмосферу для своїх маленьких читайликів.

Запальні танцювальні раптівки для дітей та батьків принесли гарний настрій всім учасникам свята. Та яке ж свято обійдеться без ігор і розваг? Дітлахи грали в «Мамо, розпутай нитки!», «Сороканіжка», «Біг в обручах», «Паличка-моталочка», пригадували рухи в грі «Сміхоленд» та інші веселі ігри. Нудьгувати було ніколи, адже для кожної дитини знайшлась цікава справа.

Фінальним акордом свята просто неба стало Шоу Мильних Бульбашок.

Приємно, що діти отримали море задоволення і незабутніх вражень. Було багато радісних посмішок, протягом всього заходу панувала атмосфера гарного настрою. Таким і має бути свято.

Та й це ще не все, бо наприкінці святкування дітки отримали подарунки від спонсора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.