Deutscher Sommer

В останню неділю червня, святкується одне з найдинамічніших свят – День молоді!

Свято творчості, натхнення, енергії й запалу пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі.

З нагоди Дня молоді та Року німецької мови в Україні, протягом тижня, з 18 по 24 червня центральна міська бібліотека ім. О. Пушкіна збирала справжню «Феєрію друзів» – амбітних, енергійних юнаків і дівчат, а також тих, для кого молодість – не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху.

З гарним настроєм, насичено та цікаво пройшов тиждень майстер-класів з плетіння браслетів «Deutscher Sommer», що дав можливість усім бажаючим поглибити та розширити свої знання німецької мови, культурного світогляду та розвитку творчої активності, естетичних смаків. Ну і головне, присутні навчилися плести гарні літні аксесуари – браслети в техніці «шамбала».

Юнаки і дівчата, тримаючи готовий виріб в руках переконалися, що цей браслет абсолютний must have літнього сезону, виглядає красиво і несе в собі позитивну енергію творчості.

По завершенню заходу бібліотечні працівники побажали молоді міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії та сили, щоб втілити в життя все до чого прагнуть!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.