Дерев’яна валентинка-сердечко в техніці декупаж

Похмурий лютневий день для відвідувачів Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна виявився навпаки веселим та насиченим яскравими фарбами.

Напередодні свята усіх люблячих сердець наші маленькі читачі та їх батьки, 10 лютого, відвідали майстер-клас із виготовлення подарунків для своїх близьких «Дерев’яна валентинка-сердечко в техніці декупаж».

Спершу бібліомайстриня розповіла про історію декупажу та познайомила з основними прийомами виготовлення декупажу.

А потім з великим задоволенням всі присутні (діти, батьки, бібліотекарі) поринули у створення чарівних валентинок-сердечок у цікавій техніці декупаж. Красиві серветки та фантазія присутніх допомогли створили особливі композиції, що зробило кожне Сердечко оригінальним і неповторним. Готові вироби кожен присутній забрав з собою, маючи змогу привітати дорогу серцю людину.

Для створення домашньої атмосфери організатори пригощали своїх гостей чаєм та смаколиками.

Зустріч виявилася дуже приємною, теплою та сімейною. Діти довго розважалися в різних куточках бібліотеки: міні-зоопарк, Kinect-майданчик, Казковий дворик. Матусі тим часом мали змогу поспілкуватися, поділитися кулінарними та іншими жіночими секретами.

Крім того відвідувачів зацікавила фотозона створена бібліотекарями до Дня Святого Валентина.

Враження у всіх були позитивні і настрій чудовий.

Захід відбувся в рамках проекту «Платформа 3Д: добра, довіри, досвіду», який підтримано Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та фінансується Європейським Союзом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.