День Конституції

28 червня українська спільнота відзначає свято державної важливості – День Конституції України. Це не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.

Тож, з нагоди свята в центральній міській бібліотеці м. Олександрія для користувачів Інтернет-центру 27 червня було проведено інформ-лікбез онлайн «Наш Закон – наша сила».

Бібліотекар відділу розповіла присутнім про цікаві факти з історії Конституції України, закцентувала їх увагу на розділ «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина» та познайомила з корисними правовими сайтами, інтернет-порталами, ресурсами, що надають ефективну правову допомогу у вирішенні складних життєвих питань, які зорієнтують і розширять світогляд у вирішенні певної проблеми.

Наприкінці заходу користувачі поміркували над питанням «Навіщо потрібно знати свої права і обов’язки?» і бібліотекар подякувала всім за активний діалог.

Завершуючи інформ-лікбез бібліотекар привітала усіх зі святом, побажала усіх благ, і наголосила, що кожен повинен знати свої права і обов’язки, дотримуватися у життєдіяльності Основного Закону нашої країни, щоб бути впевненому у своєму майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.