День інформації «Сімейна гармонія – почуття+розум»

Все починається з сім’ї. Сім’я – джерело добра, поваги, любові, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Міцна і дружня українська сім’я, в якій звучить дитячий сміх, панує злагода і мир – є запорукою сильної і успішної держави. 15 травня українці та увесь світ відзначали світле і соціально важливе свято – Міжнародний день сім’ї.

До відзначення цієї дати долучилися і бібліотекарі цуентральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна, які підготували та провели День інформації «Сімейна гармонія – почуття+розум».

На інформ-фуршет «Сім’я це те, що з нами ЗАВЖДИ» завітали вихованці гімназії-інтернат-школи мистецтв, метою якого було розширити знання молоді про сім’ю, родину, рід; звернути увагу присутніх на значення сім’ї в їх житті; виховати позитивне ставлення до рідної домівки; викликати почуття духовної єдності поколінь, бажання берегти родину, як часточку великої родини – українського народу.

Під час заходу учні дізнались про історію свята, прослухали цікаву легенду про сім’ю, розгадали кросворд «Моя сім’я», ділилися сімейними традиціями і цінностями.

А на завершення у веселій дружній атмосфері всі присутні, під керівництвом бібліотекаря, покроково виготовили паперову квітку ромашку – символ родинного тепла і затишку, любові та вірності.

Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини. Про це йшлося на родинному вогнику «Рідна домівка, рідна сім’я» проведеному бібліотекарями центральної бібліотеки для членів громадської організації «Віра».

До уваги користувачів абонементу була відкрита виставка-інсталяція «Під сімейною парасолькою», на якій представлено книги з сімейної педагогіки, дитячої психології, родинних стосунків, поради для всебічного розвитку дитини. Виставка також знайомить читачів з історією виникнення свята, збірками поетичних та художніх творів присвячених родинним цінностям.

Чимало олександрійських династій являються постійними користувачами головної книгозбірні міста, світлини яких прикрасили фотоколаж «Родина читає – Україна процвітає» і є прикладом для всіх відвідувачів книгозбірні.

Свято сім’ї — прекрасна нагода об’єднатися зі своїми рідними і близькими, сказати один одному теплі слова кохання, приділити увагу і турботу рідним людям. Бережіть родину!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.