День інформації «Краща мова єднання – це українська»

Рідна мова для кожної людини – це життєдайне джерело, яке передається з покоління в покоління, що потрібно виховувати, зберігати її чистоту і красу.

З нагоди Міжнародного Дня рідної мови, в рамках Дня інформації «Краща мова єднання – це українська» на абонементі Центральної міської бібліотеки до уваги користувачів пропонується виставка-скрайбінг «Нова доба нового прагне слова».

На виставці представлені книги, підручники, посібники, які стануть у нагоді тим, хто прагне вивчати і вдосконалювати українську мову. Низка науково-популярних видань, присвячених українському мовленню та правопису, проблемі та елементів суржику стане у нагоді шукачам довершеного українського слова.

Розраховано на тих, хто прагне вдосконалити рівень мовної майстерності професійного спілкування.

В читальній залі Центральної міської бібліотеки бібліотекарі для користувачів різних вікових категорій організували та оформили книжково-мовний тюнінг «Мелодійна, багата, розмаїта», де читачі змогли познайомитися великою кількістю мовознавчих видань, словників, довідників, а також статей у періодиці, які присвячені рідній мові, підбірками поетичних творів, афоризмів, крилатих висловів, віршів про мову.

Бібліотекарі Центральної міської бібліотеки завітали до учнів 8-В класу НВК «ЛІТ – СШ ІІ ст.» з мовним гравіконом «Проживемо день без суржика», щоб позмагатися в ігровій програмі.

Ліцеїсти взяли участь у конкурсах: «Мовне асорті», «Фразеологічні забавлянки», «Відгадайка» тощо. Захід проходив напружено і зосереджено, всі учасники прагнули перемоги. Та, як завжди, перемогла дружба.

Не цураймося своєї мови, бережімо та плекаймо її! Бо Вона – наша, рідна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.