День інформації «Крапелька життя»

22 березня люди всієї планети відзначають Всесвітній день водних ресурсів, який є унікальною можливістю аби нагадати людству про надзвичайну важливість води для оточуючого середовища і розвитку суспільства.

З нагоди цієї дати у Центральній міській бібліотеці ім. О.Пушкіна було проведено день інформації «Крапелька життя».

Для слухачів Вищої народної школи відбулося екологічне ревю «Хай вічно струмує вода» під час якого присутні дізналися цікаві факти про воду та її властивості, а також здійснили віртуальну екскурсію музеями води світу.

Берегти і шанувати воду – найціннішу речовину нашого життя закликали бібліотекарі учнів 6 класу Ліцею інформаційних технологій під час еко-години «Чиста вода – основа здоров’я». Про те, що вода безцінна та є однією з найбільш таємничих речовин, бібліотекарі розповіли та продемонстрували у відео-роликах «Кожна краплина має значення», «Найцікавіші факти про воду» та ін. На завершення зустрічі учні перевірили свої знання про воду, взявши участь в інтерактивних вправах «Що ви знаєте про воду?», «Закінчи прислів’я» та дійшли висновку, що без води – немає життя на землі, а чиста вода – основа здоров’я людини.

Протягом дня неабияким попитом користувалася еко-виставка «Де вода, там і життя», де представлені книги, в яких розповідається про дивовижний світ природи та про перше із чудес планети – воду, розкривають таємниці океанів та морів, рік та озер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.