День безпечного життя «Правила безпеки – правила життя»

За статистикою, літні місяці – найбільш “врожайні” на дитячі травми. Як подбати про безпеку дітей, не позбавляючи їх радощів?

Day lite safety «Правила безпеки – правила життя» пройшов в бібліотеці-філії №3 для дітей для учнів пришкільного табору 1-8 класів ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 ім. М. Горького весело та гамірно. Головною метою Дня безпечного життя було дати дітям поняття про те, як весело і безпечно провести літні канікули: бути уважними на вулицях і дорогах, під час купання на воді, в лісах з вогнем, дотримуватися здорового способу життя, як уникнути сонячного опіку, не стати учасниками ДТП у власних дворах і біля входів в парки та багато іншого. Діти відгадували загадки про світлофор, дорожні знаки, транспортні засоби, побачили вогнегасник, згадали, що біля дороги категорично забороняється грати, ознайомилися з книжками, про цілющі рослини, першу медичну допомогу, режим дня, корисне харчування, складові здоров’я. Найбільшою втіхою для дітлахів став перегляд улюблених мультсеріалів та пізнавальних передач про безпеку життедіяльності, які транслювалися у бібліотечному мультсалоні.

День безпечного життя завершився висновком: якщо ти будеш уважним та обережним і дотримуватимешся правил, відпочинок літом принесе тобі лише радість та задоволення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.