Читацька посмішка влітку

В останні дні літніх канікул в центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна багато сюрпризів, несподіванок, заходів, подарунків…

Всі, хто любить читати, малювати, переглядати улюблені фільми та мультфільми, прийшовши до нас, не буде розчарований, адже обов’язково знайде тут заняття на свій смак. Юні книгомани мають можливість познайомитися з новинками літератури українських та зарубіжних письменників, а також журнальною феєрією періодичних видань.

Так, 15 серпня 2018 року маленьких користувачів дитячого Інтернет-центру чекав знову цікавий захід: книжковий кадр «Читацька посмішка влітку, або медіа-центр на канікулах».

Сьогодішній день був присвячений персонажу шведської письменниці Астрід Ліндгрен – Пеппі Довгапанчоха.

Присутні переглянули уривки чудового мультфільму про дівчинку, яка змогла втілити мрію всіх дітей: робити те, що хочеться, а не те, що говорять старші. Руді косички, усміхнені очі, веснянкувате обличчя і добре справедливе серце – ось героїня, яку побачили діти на екрані. Дівчинка-фантазерка, бунтарка, жартівниця, надзвичайно сильна, неймовірно щедра і… трішечки самотня.

А щоб краще познайомитися і подружитися з такою дівчинкою, бібліотекарі запропонували малечі прочитати книгу Астрід Ліндгрен «Пеппі Довгапанчоха» та пограти в цікаву гру «Веселі шибеники Астрід Ліндгрен».

На завершення читачі малювали незвичайну дівчинку Пеппі та її дотепних друзів, які постійно живуть у мріях, пошуках пригод і знають таємницю щасливого дитинства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.