Чорнобильська катастрофа: правда і міф

Саме в цей день 32 роки тому, сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС.

Багато фактів цієї трагедії довго замовчувались. І, щоб якомога більше наблизитись до істини, працівники бібліотеки для юнацтва вирішили провести документальне бібліорозслідування цієї жахливої катастрофи. Щоб розповісти молоді (вихованцями ОНВК №17 та студентами ОДПК) про цю катастрофу в більших деталях та жахливих фактах було використано велику кількість документів – друкованих, електронних та інтернет-ресурсів.

Спогади очевидців, відео фрагменти документальних фільмів, фото дітей і тварин постраждалих від наслідків вибуху… Все це та багато інших достовірних фактів, справило велике враження на молодь.

Сьогодні обов’язок кожного громадянина – вшанувати пам’ять всіх загиблих і постраждалих від цієї страшної катастрофи. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв-ліквідаторів та мешканців ураженої підступним атомом зони.

Ми повинні їх пам’ятати і передавати цю пам’ять нашим дітям. Адже, Чорнобильська трагедія – це не тільки біль України, але ще й урок, який ми повинні пам’ятати все життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.