Червоний рулить

У багатьох країнах світу 14 лютого святкують День усіх закоханих – День святого Валентина. Україна не виняток і наше місто також…

В центральній міській бібліотеці ім.О.Пушкіна відбувся цикл заходів бібліо-калейдоскоп «Червоний рулить» присвячений цьому романтичному святу.

Свято, День закоханих, нерозривно пов’язане з яскравими емоціями, молодістю, відчуттям безкінечного щастя. Для учасниць жіночого клубу «Чарівність» пройшла зустріч-спогад «Моя історія кохання. Перше кохання». Святкове чаювання поєдналось з бесідою та спогадами про кохання, під звуки романтичної музики.

Ми всі з дитинства дуже любимо бібліотеки з їх неповторною атмосферою. Вони асоціюються у нас з наукою, навчанням, гарною розрадою. Адже хороша книга – вірний друг, що збагачує наш кругозір і дозволяє більш глибоко відчувати цей світ. Тож кожний читач міг залишити своє зізнання в коханні бібліотеці на «дошці освідчень».

Всеохоплююче почуття кохання та любові панувало сьогодні і в мистецькій вітальні «АРТмікс» під час майстер-класу з виготовлення ароматного саше «Валентинки» для студентів Олександрійського коледжу культури і мистецтв. Так, як у цей день прийнято дарувати і обмінюватися сувенірами та подарунками – бібліомайстриня Олена Ланіна запропонувала молоді зшити ароматне саше у вигляді серця з тканини і подарувати його близькій людині в знак своєї любові або дружби.

Робити сердечка з тканини своїми руками – заняття приємне, заспокійливе і під час по-душевному тепле. Серце символ любові і в його створення обов’язково вкладаються емоції і любов. Кожний учасник власноруч зроблене ароматне сердечко залишив собі на згадку про цей день.

Любов – одне з найпрекрасніших почуттів людини. Від любові народжується все прекрасне на світі. Живе лише той, хто вміє кохати.

З найщирішим почуттям кохання до своїх користувачів представлена книжкова виставка «Серцю властиво любити», котра наповнить серця нотами високого почуття кохання.

Так, дійсно, коханням пронизана творчість і Тараса Шевченка, і Лесі Українки і Івана Франка. В їхніх творах кохання – одночасно і почуття-марево, і почуття-омана, і почуття-передбачення, почуття, яке бачить людину в її кращих, ідеальних можливостях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.