Час плине, а пам’ять залишається

І це була дійсно телепортація у минуле.

Інсценізація розстрілу на Майдані, реалістичне відтворення тих подій, масового почуття героїзму, відваги та великого бажання боротися за свободу та нескореність свого народу, спогади очевидців, перегляд відео… Повірте – пройняло кожного. Взяло за душу…

Так, саме зараз, коли Україна переживає шості роковини найкривавіших днів за часів своєї незалежності. Наша країна знайшла своїх героїв і справжніх патріотів, які вистояли, вибороли та захистили свої переконання, свою ідею.

На Майдані в Києві з’явилась ще одна сотня – Небесна. Для України це найголовніша, найвпливовіша сотня. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя. І для нас є святим обов’язком гідно вшановувати пам’ять Героїв.

Саме 20 лютого, в цей скорботний день, ми низько вклоняємося в глибокій скорботі нашим сміливим побратимам та згадуємо події та героїчні подвиги Майдану.

Працівники бібліотеки для юнацтва разом з вихованцями Олександрійського навчально-виховного комплексу № 9, Ліцею інформаційних технологій та Державного політехнічного коледжу стали учасниками уроку-телепортації «Час плине, а пам’ять залишається».

Хто, як не самі очевидці цих подій зможуть передати той жах, від якого й досі стигне кров? Середа Микола Петрович, Лещенко Олександр Леонтійович та Воронцов Сергій Васильович згадали такі факти, про які мало хто знав. Молодь була під враженням. Адже сьогодні до подій Майдану відносяться по-різному. Та після цієї зустрічі молодь точно не зможе бути байдужою, згадуючи про відважну Небесну Сотню, пам’ять якої вшанували хвилиною мовчання.

Доки живемо, доти й пам’ятатимемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.