Чарівний мій Кіровоградський край

Чи замислювались ви над тим, що нас манить в далекі країни?

Величні архітектурні споруди? Мальовничі екзотичні барви чи яскраві та незабутні враження? Ні..? А от працівники бібліотеки-філії №10 задумались, і прийшли до висновку: навіщо кудись їхати, якщо наш Кіровоградський край має свою незабутню історію, архітектуру, оповитий легендами, а буйноцвіття трав та яскраві пейзажі можуть позмагатися у красі з райськими куточками всієї нашої планети. І це дійсно так. В цьому переконалися учні 5-А класу ЗНЗ №10, які спільно з бібліотекарем за допомогою мультимедійного гіда «Чарівний мій Кіровоградський край» мандрували цікавими місцями та містами нашої малої батьківщини..

Учні мали змогу познайомитись із мальовничими місцями, такими як: «Монастирище», урочище «Розлитий камінь», «Веселі Боковеньки» та іншими.

Неймовірне враження на присутніх справив 3D тур до музею-садиби Івана Карпенка-Карого «Хутір Надія». Діти затамувавши подих, «переходили» з локації на локацію, милуючись природою та інтер’єром когорти видатних українців.

На останок, хочеться додати, що учні «загорілися» ідеєю помандрувати своїм краєм, а це говорить, що медійний гід свою місію виконав!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.