Булінг: попередження, відповідальність, захист

Серед сучасної учнівської молоді надзвичайно гостро постала проблема булінгу та кібербулінгу. Це не просто нове трендове слово, це реальна проблема.

Сьогодні це явище вже не є ні для кого новиною, але про його витоки знають далеко не всі. Тому бібліотекарі все частіше проводять заходи з даної теми.

Так, 4 лютого працівники Центральної міської бібліотеки разом зі спеціалістами Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги завітали до учнів 10 класу Ліцею інформаційних технологій на виховну годину, щоб провести правовий діалог «Булінг: попередження, відповідальність, захист».

На початку заходу бібліотекар розповіла присутнім про найбільш поширений вид цькування – кібербулінг в соціальних мережах, зокрема у Фейсбук, Інстаграм та Твіттер; поінформувала про освітній серіал «Про кібербулінг для підлітків» на платформі «Дія. Цифрова освіта», а також звернула увагу присутніх на важливий застосунок – чат-бот «Кіберпес».

Далі важливу розмову продовжили юристи ОМЦ БВПД Кравченко Руслан Олександрович та Джевага Валерія Вадимівна, яку для кращого сприйняття доповнювали тематичними відео, а насамкінець роздали учням інформаційні буклети, що містять інформацію про проблему та розміщено контакти, куди можна буде звернутись за консультацією.

Тож, сподіваємось, підлітки отримали корисні знання, і це допоможе їм визначитись в стратегіях поведінки, якщо вони потраплять в неприємну ситуацію, пов’язану з таким явищем, як булінг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.