Будьмо медіаграмотними

Розвиток сучасних мас-медіа, соціальних мереж потребує цілеспрямованої підготовки дітей до вмілого й безпечного користування інформаційно-комунікаційними технологіями та мас-медіа.

Відтак виникає гостра потреба у розвитку медіаосвіти, адже сучасні діти не завжди готові аналізувати вплив медіа й пов’язані з їхньою діяльністю маніпуляції, а також протистояти небезпекам, які можуть чекати їх в інтернеті.

В рамках Всесвітнього тижня медійно-інформаційної грамотності «Медійно та інформаційно грамотні міста», в Інтернет-центрі бібліотеки-філії №2, для маленьких користувачів було проведено годину інформаційної безпеки «Будьмо медіаграмотними». Метою заходу було навчити дітей орієнтуватися в сучасному медіапросторі, розуміти основні принципи функціонування різних медіа, виявляти вплив інформації на особистість, аналізувати й оцінювати медіа повідомлення, знати правила культури спілкування в інформаційному суспільстві та методи захисту від можливих негативних впливів; збирати, обробляти, зберігати та передавати інформацію з навчальною метою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.