Благодійна акція «Школярик»

Літо добігає кінця і скоро школярі сядуть за парти. Сімка з Ноликом також з нетерпінням чекають початку навчального процесу в школі для фіксиків.

28 серпня, доки Нолик з Масею були на шкільному базарі, Сімка відвідувала дітей з поважною місією.

Традиційно, напередодні нового навчального року, відбулася благодійна акція «Школярик».

Захід відбувся спільно з Міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та за підтримки міського голови Степана Цапюка. У зв’язку з карантином привітання з нагоди 1 вересня відбулося в особливому форматі: представники міського центру разом з працівником Центральної міської бібліотеки для дітей, в образі мультиплікаційного героя Сімки, відвідали 86 дітей за місцем їх проживання.

Усі малюки перебувають під соціальним супроводом Центру. Діти та їх батьки зраділи такому привітанню з початком нового навчального року.

З дотриманням всіх санітарних норм кожній дитині були вручені подарунки у вигляді шкільного приладдя. Діти і батьки були щиро вдячні за підтримку, адже не всі сім`ї мають змогу в повному обсязі забезпечити дітей до школи. Представники влади разом з Сімкою побажали малечі здоров’я, натхнення та успіхів у новому навчальному році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.