Black and white

Ось і підійшла знову пора творчого звіту бібліотеки перед населенням, своїми користувачами. Рік промайнув швидко. Подій та успіхів чимало. Але як їх найкраще представити громаді?

Зараз часи стрімко міняються, мало кого зацікавить сухий виклад статистичних даних чи відео-презентація про роботу книгозбірні протягом року.

Думали довго, ідей багато, але… ну щоб такого цікавого запропонувати нашим читачам. І… чорно-біла вечірка… як одна з ідей для проведення творчого звіту запала в душу. Вирішили і зробили.

Мотивація проста: все наше життя – це чорно-білі смуги, які чергуються між собою: Добро і Зло, Правда і Брехня, Ненависть і Любов, Удача і Розчарування, Сміх і Сльози, Позитив і Негатив. Але хочеться зазначити: що б не відбувалося за вікном, ми – бібліотекарі завжди радісно зустрічаємо своїх читачів, доброзичливо та з посмішками на обличчях.

Бібліотекарі познайомили присутніх з тим, чим жила бібліотека весь минулий рік, що цікавого вона пропонувала читачам, які цікаві події проходили в її стінах, переглянули презентацію про найяскравіші та найцікавіші заходи бібліотеки.

На творчий звіт були запрошені представники організацій з якими ми підтримуємо партнерські відносини. Це: загальноосвітні навчальні заклади №10 та №7, дошкільний навчальний закладу №28, слухачі Вищої народної школи, представник Олександрійської військової частини № 2269, голова громадської організації “Рідний дім” Євгенія Мороз, представник Олександрійського МЦ з надання БВПД Лунга-Лягуша А.О. , голова громадської організації «Нова Хвиля», депутат міської ради Дожджаник В.В. та громадськість мікрорайону Перемога.

Після завершення офіційної частини та церемонії нагородження соціальних партнерів за співпрацю, бібліотекарі, запросили учасників заходу трішки відпочити та стати активними учасниками різноманітних конкурсів та розваг. Це і конкурс «Асоціація», і «Ретро-кінозал», і «Вгадай хто?» і «Злива побажань». Спробували себе у створені неймовірної краси на майстер – класі з канзаші «Чорно – біла класика», створивши собі та своїм дружинам прикрасу у вигляді брошки. Та найбільш яскравим та ефектним і в тему до нашого заходу став останній конкурс під назвою «Страхи та мрії». Учасники party, на чорних аркушах написали свої страхи, які потім спалили, а мрії відпустили на волю – в небо на гелієвих кулях.

Party в бібліотечному форматі на нашу думку пройшло вдало, всі отримали масу позитивної енергії, гарний настрій та задоволення від спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.