Бібліотека, книжка, я – разом вірні друзі

14 листопада став святковим для учнів 2-х класів ЗНЗ № 2. З великим нетерпінням хлопчики й дівчатка чекали на нього, адже дуже хотіли стати справжніми читачами.

Прийшов час покласти на книжкову поличку БУКВАР – найпершу книгу, прочитану самостійно. Завдяки букварику, літери склались в склади, склади – в слова, а слова – в речення. Навчившись читати, діти немов отримали компас, який не дасть їм загубитися в складному морі інформації.

Посвята в читачі «Бібліотека, книжка, я – разом вірні друзі» – то справжнє диво, де вирували найкращі емоції. Ще б пак! Адже герої улюблених книг і мультфільмів ожили і прийшли привітати маленьких читачів. Бібліотекарі ЦМБД ім. Ю Гагаріна не залишилися осторонь і організували для малечі незабутнє свято.

Всі присутні були в захваті від допитливого Покемона Пікачу, сміливого капітана Врунгеля, товариського крокодила Гени та неперевершеної Шапокляк. Юні розумники та розумниці дали обіцянку берегти та поважати книги, розповіли правила поводження з ними і урочисто були прийняті в ряди книголюбів. Ігри, вікторини та танці з казковими гостями нікого не залишили байдужими. А святковий зал був наповнений радісним дитячим сміхом та гучними оплесками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.