Бібліотечна вітальня

Краєзнавство – один із пріоритетних напрямків роботи Центральної міської бібліотеки м. Олександрії, яка являється центром краєзнавчої роботи в місті.

6 лютого на базі Центральної міської бібліотеки зібралися бібліотекарі шкіл м. Олександрії на бібліотечну вітальню «Книгоманія».

Під час зустрічі бібліотекар розповіла колегам про діяльність сектору краєзнавчої роботи, адже краєзнавство – це безцінна скарбниця історичного досвіду багатьох поколінь, це своєрідний місток, що поєднує минуле з поколіннями сьогоднішніми і прийдешніми. Вона наголосила, що одним з аспектів краєзнавчої роботи є формування і достатньо різноманітне використання фонду краєзнавчої літератури. Він включає в себе книги, краєзнавчі матеріали, в яких висвітлюється економічний стан краю, історичні і культурні особливості міста, екологічні проблеми, а також твори місцевих письменників, поетів, публікації про видатних людей краю та ін.

Враховуючи те, що переведення фонду краєзнавчих документів у цифрову форму найперспективніший напрям їх збереження, бібліотекар показала як за допомогою сканера скануються періодичні видання.

З цікавістю бібліотекарі шкіл переглянули тематичні теки, які висвітлюють історію, економічний та культурний розвиток краю, представляють видатних особистостей, життя і діяльність яких пов’язані з краєм та познайомилися з «Календарем знаменних і пам’ятних дат», який допоможе в роботі кожному бібліотекарю.

Наприкінці зустрічі в Інтернет-центрі присутні мали змогу ознайомитися з сайтом Центральної міської бібліотеки http://www.cblib.alexandriya.com/, на якому розміщена інформація про наш край.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.