«Бібліотечна планета» – про бібліотеки Олександрії (2)

Олександрійська міська ЦБС дякує колегам, наставникам Науково-методичного відділу НБУ імені Ярослава Мудрого, які займаються виданням науково-виробничого часопису «Бібліотечна планета», за підтримку і позитивну оцінку діяльності бібліотек Олександрії!

Ми пишаємося, що вже вдруге нам надано можливість на сторінках всеукраїнського фахового журналу опублікувати досвід роботи бібліотек Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи.

У другому номері журналу «Бібліотечна планета» розміщено статтю завідувача методичного відділу центральної бібліотеки міста Олександрії Новіцької Н. «Від Мистецької вітальні – до Студії дизайну та краси: розвиваємо креативні індустрії в бібліотеці» про участь книгозбірні у проєкті «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги» з метою вдосконалення навичок бібліотекарів зі створення інноваційних послуг для користувачів із застосуванням спеціальної методології «Дизайн-мислення для бібліотек».

Дуже тішимося, що успіхи олександрійських бібліотекарів не залишилися непоміченими! Це дуже стимулює та додає нових сил та бажання генерувати нові ідеї!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.