Бібліокафе «Читання-частування»

30 вересня, з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, у бібліотеці-філії № 5 було гамірно, весело, і… смачно, адже в цей день працювало бібліокафе «Читання-частування».

Бібліотекарі пригощали своїх дорогих друзів-користувачів не лише книжковими стравами на різний смак, а й частували різними смаколиками та солодощами. Усі відвідувачі бібліотеки переконалися, що щасливі люди п’ють каву і читають книги.

На гостини до бібліотеки завітали і учні професійного ліцею. Для першокурсників була проведена екскурсія «Бібліотека від «А» до «Я»», та святкова програма «Віват, бібліотеко!». Сучасна молодь, показала, що вони є не лише активними користувачами віртуального світу спілкування, а й поціновувачами цікавих та захоплюючих фільмів різних жанрів, особливо, якщо це екранізовані книги. Адже завжди є можливість порівняти власну фантазію з фантазією оскароносних режисерів.

День виявився насиченим, корисним і цікавим, з великою кількістю гарних побажань та привітань на адресу працівників книжкового храму з їх професійним святом.

Впродовж місяця в бібліотеці тривала благодійна акція «Вільна книжкова шафа», яку жителі мікрорайону мали можливість заповнити книгами з власних домашніх бібліотечок. Адже, в бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців не лише любов’ю до книги, а й філіжаночкою кави.

Щиро дякуємо Т.В.Сухопаровій за величезну кількість книг, подарованих бібліотеці, та за дуже гарне солодке привітання на честь свята!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.