2

Бібліочаювання в клубі шанувальників книги та бібліотеки

Китай – одна з найцікавіших і найзагадковіших країн на планеті. Вона притягує не тільки своїми численними культурними традиціями, але й безліччю таємниць і загадок. 2019 рік оголошено Роком Китаю в Україні.

Саме в цій країні зародився звичай проведення чайних церемоній. Тут до чаю особливе ставлення — це не просто національний напій, а «вогник життя» і «наймудріша з рослин».

16 липня в клубі людей похилого віку – шанувальників книги та бібліотеки «Чарівність» при центральній міській бібліотеці відбулася «Китайська церемонія чаювання». Керівник клубу ознайомила «чарівниць» з історією виникнення цього напою, традиціями чаювання, цікавими фактами про чай та нюансами чайного етикету. Присутні з цікавістю переглянули відеосюжети про заварювання чаю, ферментацію та про методи визначення якісного чаю.

Всі учасники свята смакували запашні чаї: чорний, зелений, з домішками та без, трав’яний та інші. Кожен міг дібрати напій собі за вподобою, відчути смак справжнього китайського чаю. «Чарівниці» чаювали, насолоджувалися цукерками, печивом, обмінювались враженнями про різноманітні чаї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.