Безпритульні: дитинство з присмаком гіркоти

У всьому світі визнано, що діти – це майбутнє кожної країни, перспективи її економічного, соціального й демографічного розвитку і що у той самий час діти – найбільш незахищені від небезпечних суспільних факторів.

Збільшується дитяча бездоглядність, поширюються асоціальні явища серед дітей. Спостерігається деформація життєвих орієнтирів значної частини молоді. У цих умовах особливої актуальності набуває профілактика дитячої безпритульності.

Бібліотеки не стоять осторонь цієї проблеми, 25 жовтня працівники бібліотеки – філії №3 для дітей провели для учнів 8 – в класу гімназії ім. Т. Г. Шевченка годину моральності «Безпритульні: дитинство з присмаком гіркоти».

Під час спілкування було звернено увагу на такі питання: чи всі «діти вулиці» сироти чи з неблагополучної сім’ї? Які причини появи соціального явища «діти вулиці»? Що спонукає дитину залишити родину, школу, близьких людей і йти на вулицю? Чому діти обирають такий ненадійний і часто небезпечний спосіб життя?

В ході заходу присутні переглянули відео «Безпритульні діти», «Вони не винні в тому, що народилися в «неправильній сім’ї» та «Діти вулиці». Після перегляду відео, в ході обміну думками, школярі не залишилися байдужими до болючих питань нашого сьогодення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.