Безпечна дорога до школи

Звичайний вересневий ранок… Вулиці… Машини… Діти… Хтось поспішає, намагаючись обігнати друзів, щоб першим прибігти до школи, а хтось «ловить гав» серед дороги.

Дорога до школи… Яка вона? Чи завжди безпечна? Адже, дорогами нашого міста мчаться різні машини, вантажівки, автобуси. І з кожним роком їх стає все більше. Для того, щоб на дорогах було безпечно, весь автотранспорт підкоряється суворим законам вуличного руху. Знати й виконувати ці закони повинні і всі пішоходи.

З метою закріплення та активізування знань учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях міста, працівниками бібліотеки-філії №10 було організовано та проведено для учнів 3-Б класу ЗНЗ№10 цікавий бібліофорсаж «Безпечна дорога до школи». Основною темою обговорення були правила поведінки на дорозі. У формі сюжетно-рольової гри діти вивчали основні знаки, як правильно переходити вулицю на пішохідному переході і на що потрібно звернути увагу, щоб не стати жертвою дорожньо-транспортної пригоди. Учні закріпили отримані знання за допомогою ситуаційної гри «Перехід», із задоволенням послухали цікаві підказки про безпечні правила руху від Смішариків, познайомилися з історією виникнення світлофора. Атмосфера була захоплюючою, настрій гарним.

Пам’ятайте правила дорожнього руху, застосовуйте їх в житті і дорога до школи буде обов’язково радісною та безпечною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.