Безмежні можливості Інтернету: як себе вести?

Як раніше жили без Інтернету?

Запитує сьогодні будь-який школяр або навіть дошкільник! І правда … Зараз в Інтернеті є все! В той же час Всесвітня мережа таїть у собі чимало загроз і небезпек, зокрема пов’язаних із життям та здоров’ям дитини.

11 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). У 2020 році цей день пройшов під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Тема безпечного Інтернету зацікавила дев’ятикласників НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа» і вони завітали до центральної міської бібліотеки для дітей на годину спілкування «Безмежні можливості Інтернету: як себе вести?».

Бібліотекарі разом зі старшокласниками досліджували позитивні і негативні наслідки Інтернету. Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Володимир Світановський надав дітям корисну інформацію про безпечне користування Інтернет-ресурсами. Протягом зустрічі обговорювались такі питання: Інтернет в житті людині, комп’ютерні віруси, кібербулінг та Інтернет-шахрайство, Інтернет-залежність (хвороба чи діагноз) та інші, діти ознайомились із загрозами різного характеру.

Під час зустрічі діти познайомилися з «Правилами білборду», а також переглянули відеоролики: «Соцмережі? Не втрачай голови» та «Безпека в Інтернеті просто!». А ще школярі із задоволенням зробили зарядку для очей, а також обмінялись один з одним досвідом безпечного користування Інтернетом, розглядаючи різні ситуації.

Година спілкування пройшла жваво, цікаво та пізнавально!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.