Безмежні можливості INTERNET: як себе вести?

Кожного року у другий вівторок лютого світ відзначає День безпечного Інтернету. Україна долучилася до святкування цього дня ще у 2004 році.

Цьогоріч він проходить під гаслом «Разом для найкращого Інтернету!» і відзначається 5 лютого.

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна також долучилася до відзначення цього дня. Сьогоднішній захід присвятили темі «Безмежні можливості INTERNET: як себе вести?». Під час години спілкування бібліотекарі спробували дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету, сформулювати та засвоїти правила безпечної роботи у всесвітній мережі.

Третьокласники ОНВК №17 отримати можливість ознайомитися з основними правилами користування та поведінки у соціальних мережах та в Інтернеті загалом.

А ще до дітлахів завітав робот Робі, який організував відеолекторій «Ігроманія» з подальшим його обговоренням. Аналізуючи переглянуті відео «Безпека в Інтернеті», «Найжахливіший тиждень Петрика!», учні знайомилися з основними видами реальних небезпек віртуального світу, які на сьогодні визнано проблемами людства, – це Інтернет-залежність, фішинг як вид шахрайства, соціальні мережі як засіб впливу на життя дітей, негативний вплив на психіку та здоров’я дитини. Були розглянуті і питання про користування лише безпечними сайтами, про важливість антивірусних програм та навіть про те, чи контролюють батьки їх віртуальне життя.

Діти досить жваво реагували та майже вірно відповідали на питання щодо ситуацій, які трапляються у кіберпросторі. Наприклад, що робити, коли вам пише незнайома людина, як треба себе поводити коли ви зіштовхуєтесь з грубощами.

Окрім знань та гарного настрою, дітлахи отримали пам’ятку з безпечної поведінки у всесвітній мережі.

Школярі були веселі, жваві та обізнані, тож, сподіваємося, що кіберзлочинність надалі спаде до мінімуму.

Кожен користувач всесвітньої мережі відіграє важливу роль у створенні кращого, безпечного, корисного Інтернету для всіх.

Тема заходу, що була розкрита в ігровій формі, зацікавила хлопчиків та дівчаток, тому й вели вони діалог з бібліотекарем та роботом Робі активно і невимушено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.