Безкоштовні юридично-правові консультації жителям міста

18 липня продовжила свою роботу юридична приймальня, що діє при центральній міській бібліотеці міста Олександрії в рамках проектів «Платформа3D: добра, довіри, досвіду» та «Я маю право»

На жаль, сьогодні все частіше зустрічаються суперечки з питань позбавлення батьківських прав. Подружжя не знаходять спільної мови, а постійні сварки і конфлікти інтересів в сім’ї призводять до фактичного її розпаду, а після цього – офіційного розлучення.

Позбавляти батьківських прав найчастіше за статистикою припадає на батьків малолітніх дітей. Тому що після розлучення діти, як правило, залишаються з їх матір’ю. А батько, йдучи з дому, часто забуває про дітей, не надаючи ніякої допомоги в утриманні та вихованні неповнолітніх дітей. Тоді мати, не отримуючи ніякої допомоги від батька дитини, думає про те, як його позбавити батьківських прав. Саме з таким питанням звернулася мешканка міста до головного спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Дегтярьова Максима Вікторовича. Керуючись Сімейним кодексом, Конвенцією про права дитини та іншими нормативними документами, спеціаліст надав вичерпну відповідь.

Наступний мешканець звернувся за роз’ясненням щодо його подальших дій з приводу повернення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати. Як відповів спеціаліст, право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

Стягнення боргів із заробітної плати на користь працівників є одним із ключових завдань Міністерства юстиції України. Тому вони домовилися про подальшу співпрацю з даного питання. В кінці зібрання усі ділилися враженнями та планували теми наступних зустрічей. Дуже приємно, що адміністрація Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського завжди готова прийти на допомогу, вирішити професійні питання, надати консультацію, влаштувати навчання бібліотекарів області і прислухається до найпроблемніших запитів. Разом ми зможемо домогтися того, що наші бібліотеки будуть завжди у стійкому тренді, завжди готові до усіх викликів часу, і будуть задовольняти будь-які запити своєї громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.