BeyBlade-турнір
На сьогодняшній день найпопулярнішою іграшкою серед хлопців віком від 5 до 14 років є Бейблейд (Beyblade).
Гра стала широко¬відома завдяки популярному японському аніме-серіалу. Вньому розповідається про пригоди школярів, які змагаються за допомогою двох дзиг – «блейдів» –на круглому полі.
Сучасним дітям так полюбилася іграшка, що вони змагаються у спритності та вмінні запускати бейблейди на аренах або просто на підлогах вдома, в навчальних закладах і, звісно ж, в бібліотеці.
Відвідувачі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна неодноразово говорили, що хотіли б взяти участь у змаганнях. І майже щодня влаштовували міні- турніри в приміщенні бібліотеки. Тож було вирішено організувати перший міський «Бейблейд–Турнір». Охочих виявилося чимало. Не дивлячись на те, що запис на турнір проходив заздалегідь, під час реєстрації безпосередньо перед змаганням виявилися бажаючі, які мали надію отримати місце в турнірі (в разі, якщо хтось не прийде). І не дарма, оскільки не багато, але все ж таки дехто не з’явився з певних причин. Всього було прийнято 85 заявок, серед яких була одна дівчинка. За віковими категоріями дітей було розподілено на три групи.
Турнір проходив в три етапи: Відбірковий, Другий та Фінал. В кожному з них учасники змагалися парами на спеціальній «арені» (люб’язно подарованій бібліотеці магазином «Машенька» в особі Мірошніченко Марії Петрівни).
В кожному етапі учасники мали по три раунди, за які отримували бали. У фіналі за кількістю балів визначили переможців в кожній віковій категорії. Ними виявились: Артюх Давид, Сибірцев Даниїл, Смішко Тимур, Тарнавський Єгор, Азаров Микита, Мороз Дмитро, Степаненко Денис, Козатчук Богдан.
називати своє ім’я, а просто радів з того, що зміг подарувати малечі шматочок щастя. А емоції на змаганнях зашкалювали, і не лише позитивні, адже не кожен може сприйняти поразку спокійно. Та все ж таки жага до перемоги кожного з учасників турніру вражала. Весь процес турніру проектувався на великий екран задля того, аби кожен з присутніх в залі міг спостерігати за боєм.
Бібліотека надала можливість хлопчикам відчути спортивний азарт та перемогу на смак та показала, що справжні чоловіки повинні мати сильний характер і вміти прямувати за своєю мрією аж до вершин.