Аз і Буки правової науки

Людина – найцінніший скарб. Кожен із нас – неповторна особистість, людина, яка живе сьогодні і саме такої більше на цій землі немає і ніколи не було.

Саме без кожного з нас не було б нашої Батьківщини. Адже наша доля – доля України. Загальна декларація прав людини – важливий і корисний документ. Але в ньому говориться про людей загалом – і жодного слова про дітей. Але ж діти потребують особливої уваги й захисту з боку держави.

Бібліотекар бібліотеки-філії № 3 для дітей разом з учнями 5-В класу НВО «Олександрійська гімназія ім. Т.Г.Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів – школа мистецтв» зазирнули у юридичний буквар «Аз і Буки правової науки» та на прикладі героїв відомих казок спробували розглянути статті Конвенції про права дитини. Визначали, яке право, визначене Конвенцією про права дитини, було порушено стосовно цього героя.

Отже, від народження всі люди мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Їх потрібно знати й реалізовувати. Але важливо запам’ятати: поводитись слід так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав іншої людини. Незнання закону не звільняє від відповідальності за вчинки, дії або бездіяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.