Альтер-скрап

Ви б хотіли мати яскравий, оригінальний блокнот, який буде тільки у вас?

Адже блокнот – це річ особиста, і оформлення такого предмета, повинно поєднуватися з особистим смаком людини, з його ідеєю і звичайно ж, його способом життя – для цього й існує скрапбукінг.

Скрапбукінг – це один з видів рукодільного мистецтва, що полягає у виготовленні та оформленні сімейних або особистих блокнотів, фотоальбомів, щоденників. Скрапбукінг став одним із сучасних захоплень, який все більше завойовує популярність серед молоді, якій подобається творити своїми руками. Та й заняття це корисне і захоплююче, кожному буде приємно отримати в подарунок гарний блокнот, створений з душею, чи надати власному витвору ексклюзивний вигляд.

Захоплення такою популярною технікою з виготовлення скрапбуку дуже зацікавило вихованців Ліцею інформаційних технологій. З великим задоволенням вони взяли участь у майстер-класі «Альтер-скрап», де оформлювали свої блокноти: прикрашали їх бісером, бусинами, стразами, шаблонними надписами «celebrate», а також малювали різнокольоровими ручками. До учнів вирішили приєднатись вчителі та волонтери по вивченню англійської мови Ахмет Біляль з Туреччини та Дарлінгтон з Нігерії. Опанувавши нові навички в оздобленні, кожен вихвалявся один перед одним своїм шедевром, від чого отримали яскраві емоції та заряд гарного настрою!

По закінченню майстер-класу, молодь сфотографувалася зі своїми оригінальними блокнотами, подякували за цікавий і змістовно проведений майстер-клас та забажали зустрітись ще не один раз.

Захід відбувся в рамках проекту «Платформа 3Д: добра, довіри, досвіду», який підтримано Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та фінансується Європейським Союзом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.