Абетка ввічливості та доброти

Ми щодня спілкуємося з різними людьми: рідними, учителями, однокласниками…

Чи завжди це спілкування приносить задоволення, радість, втіху? Звичайно, ні. Приємно спілкуватися з ввічливими людьми. Ввічливість – моральна якість, що характеризує людину, для якої повага до оточуючих стала нормою поведінки і звичним способом спілкування. Це елементарна вимога культурної поведінки. Здавна в народі шанували ввічливих людей.

Розповісти школярам правилам етикету, познайомити з корисними рекомендаціями з питань спілкування з людьми, сприяти формуванню доброти, чуйності, делікатності – мета години гарного настрою «Абетка ввічливості та доброти», яку підготували працівники бібліотеки-філії № 3 для дітей. Бібліотекар Кузьменко Світлана Іванівна ознайомила учнів 4-А класу гімназії ім. Т.Г.Шевченка з історією запровадження та найважливішими правилами етикету, познайомила з «Абеткою ввічливості».

На прикладах казок, віршів та оповідань, які зачитували діти, бібліотекар намагалася донести, що доброта – найкраща риса характеру людини.

Діти разом вивчили правила доброти, чесності та ввічливості.

Кожен бажаючий пройшов по стежинці добра й розповів, яку добру справу він зробив, отримавши за це чарівний смайлик доброти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.