ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДЯКУЮ: ЯК МИ СВЯТКУВАЛИ ВДЯЧНІСТЬ!
Сьогодні у Центральній бібліотеці для дітей Олександрійської міської ЦБС відбулося чудове свято – День Дякую! Це таке молоде, але вже дуже важливе свято, яке допомогло нам усім задуматися про те, як часто ми маємо дякувати тим, хто нас оточує.
Діти дізналися, що таке вдячність і чому важливо не тільки говорити «Дякую», а й показувати свою подяку вчинками. Ми підготували для малят багато цікавих активностей:
Вікторина: Почали з веселої вікторини, де малюки згадували, чому і кому ми кажемо «Дякую». Звісно, всі із задоволенням відгадували, а потім ділилися своїми думками на цю тему.
Букет вдячності: А ще діти створили свої власні букети з квітів, де кожна квіточка символізувала певну форму вдячності: за любов, за дружбу, за підтримку. 🪴
Руханка «Дякую, мамо!»: Ну і як же без руханки? З радістю повторювали вправи, які допомогли виразити нашу подяку мамам і татам. Весело і корисно!
Такі моменти нагадують нам, як важливо говорити «Дякую» не лише на свята, а й у повсякденному житті. Малі радісні моменти створюють велику гармонію у серці!