В БІБЛІОТЕЦІ – ДЕНЬ КІНО!
13 серпня бібліотека-філія №10 Олександрійської міської ЦБС на один день перетворилася на справжній кінотеатр! І не простий, а особливий – повний тепла, добра й повчальних історій. Діти, що завітали до нас, з головою поринули у світ казкових мультфільмів від каналу «Казкова мудрість».
Ми разом дивилися, сміялися, замислювалися і вчилися важливого – з радістю та цікавістю.
Ось, що ми переглянули:
«Братики» – добра історія про те, як важливо цінувати своїх братиків і сестричок, адже саме вони – наші найрідніші люди.
«Черепаха Ло і країна сміття» – неймовірна пригода, що навчила дітей не смітити, берегти природу та завжди прибирати за собою.
«Запиталочка» – весела казочка, яка надихає не боятися ставити запитання, адже той, хто питає, знаходить шлях до знань і щастя.
«Пригоди поросятка у лісі» – мультсеріал, що навчає, як поводитися у лісі, берегти себе й довкілля.
«Коржинка і вміння чекати» – зворушлива історія про терпіння, розуміння та любов у родині. Бо іноді мама зайнята, але це не значить, що вона тебе не любить.
Після кожного мультфільму ми разом обговорювали побачене, ділилися враженнями та робили висновки, які допоможуть стати добрішими, уважнішими й сміливішими.
А ще у нас був справжній попкорн-сюрприз! Перегляд зі смаколиками став справжнім святом.
Цей день став теплим прикладом того, як через казки можна вчити життю, дружбі та добру. І ми вже чекаємо наступного кінодня!
Адреса бібліотеки: пров. Б.Білого, 6
Завітайте до нас наступного разу – ми творимо чарівні спогади разом!