ЗАСІДАННЯ ГУРТКА «КРАЄЗНАВЧІ АМБАСАДОРИ»
Осінь, з її золотистими фарбами та прохолодним вітерцем, стала чудовим фоном для поетичної терапії «Осінній шепіт віршів», яка відбулася 11 вересня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС в рамках гуртка «Краєзнавчі амбасадори». На зустріч були запрошені талановиті поетеси з міста Олександрія: Ольга Миколаївна Богдан, Ірина Володимирівна Заїка та студенти «ВСП «Олександрійського аграрного фахового коледжу БНАУ».
Зустріч розпочалася приємним спілкуванням, під час якого поети поділилися історіями свого творчого шляху, розповіли про те, що надихає їх писати вірші. Вони зачарували присутніх своїми ліричними творами про кохання, природу та внутрішній світ людини. Ольга Миколаївна та Ірина Володимирівна вразили аудиторію своєю щирістю та глибиною думок, закликавши молодь розвивати свій талант і не боятися висловлювати власні почуття через слово.
Після виступів наших талановитих авторів, студенти спробували себе в ролі творців. Осіння тематика стала приводом для написання власного вірша. Під керівництвом досвідчених поетес, юні автори вчилися підбирати слова та будувати рими, в результаті вийшов чудовий вірш «Завітала в дім осінь золота».
А щоб зробити зустріч ще цікавішою, присутнім було запропоновано ворожіння на книжці. Хлопці та дівчата відкривали випадкову сторінку і, зачитуючи рядок, намагалися знайти в ньому пророкування на майбутнє. Це додало зустрічі нотку чарівності й загадковості.