МИ ВЖЕ НЕ МАЛЮКИ – МИ П’ЯТИКЛАСНИКИ!
Саме під такою назвою у Центральній бібліотеці для дітей Олександрійської міської ЦБС відбулися яскраві театралізовані святкові програми для наших юних читачів!
На дітей чекали веселі пригоди, цікаві випробування, гумор, ігри та зустрічі з незвичайними героями. Разом ми говорили про дружбу, відповідальність, сміливість і про те, що справжня крутість – це не модні слова чи пустощі, а вміння перемагати власну лінь, не боятися труднощів і ставати чемпіоном власного життя!
Діти довели, що вони вже доросліші, мудріші й готові до нових відкриттів та перемог!
Щиро дякуємо всім учасникам за щирі емоції, активність та чудовий настрій! Нехай шкільне життя буде яскравим, цікавим і наповненим незабутніми пригодами!