100 секретів про звірят для допитливих малят

Дуже часто маленькі чомучки задають нам дорослим безліч запитань, бо хочуть знати все-все про цей дивовижний світ.

Дитячі запитання часто тішать нас, а іноді приголомшують і спантеличують. Кому з дорослих спаде на думку замислитися, чому слони великі, а миші маленькі? Чи чують мурахи? Скільки горобець зробить кроків за день? Які тварини сплять з відкритими очима? та ін.

Тому, працівники бібліотеки-філії №3 для дітей запропонували вихованцям ДНЗ №25, група «Горобинка», здійснити віртуальну подорож «100 секретів про звірят для допитливих малят». Дітвора поринула у світ дивовижних тварин та дізналися про різних звірів – великих і маленьких – від слона й жирафа до їжака і каракатиці; про тих, котрі вимерли дуже давно й тих, кого ми звикли вважати домашніми улюбленцями; про їхні звички і розміри, забарвлення та улюблену їжу.

Малеча із задоволенням відгадувала загадки про тварин, а підказкою їм стали книги з книжкової виставки «Цікаве, дивне, незвичне».

Дівчатка і хлопчики поділилися своїми враженнями про домашніх улюбленців, про те, які у них звички, що вони люблять смакувати і як вони за ними доглядають. Це було так мило і зворушливо чути теплі слова про своїх улюблених звірят.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.