ІГРОТЕКА «ЗИМА ЗІ СМІХОМ І ЖАРТАМИ»
Зима – красуня, біла чарівниця, у ній стільки дива, чарівності й краси! Про неї завжди залишаються яскраві спогади. І, мабуть, усі погодяться, що це найулюбленіша пора року всіх дітлахів. Чому? Тому, що поринаючи в дитячі спогади, зазвичай згадуємо веселі ігри на вулиці, катання на санках, лижах, ковзанах. А хто не ліпив сніговиків чи не грав у сніжки? Напевно, всі знайомі з цими зимовими розвагами!
Сьогодні працівники бібліотеки-філії № 10 завітали до своїх маленьких друзів, вихованців ЗДО № 8, з ігротекою «Зима зі сміхом і жартами», щоб подарувати малятам радість, сміх, позитивні емоції, розважаючи веселими іграми з цікавими завданнями про зимоньку.
Чого там тільки не було! І загадки розгадували, й знаходили відмінності між малюнками, й грали у веселі ігри «Нагодуй Сніговиків», «Далі, далі, далі», «Сніжки». А ще дітлахи з радістю драйвували на руханці «Ти котись, котись, сніжок»!
Сподіваємось, що у малят залишаться приємні спогади та незабутні враження від зимових розваг разом з нами