15

ХАЙ ЩАСТЯМ КОЛОСИТЬСЯ РІДНЕ МІСТО МОЄ

«Хай щастям колоситься рідне місто моє» – під такою назвою сьогодні у бібліотеці-філії №3 Олександрійської міської ЦБС для учасників ГО «Віра» відбувся музично-поетичний етюд, присвячений Дню рідного міста.

Цього року наша Олександрія відзначає поважний ювілей – 280 років. Це місто з багатою історією, щедре на талановитих, творчих і щирих людей, які своєю працею, добром і любов’ю примножують його славу.

І саме тому нашими сьогоднішніми гостями стало талановите подружжя музикантів – Володимир та Тетяна Попандапуло. Це люди, які вміють мовою музики передати настрій, подих весни, шепіт вітру над Інгульцем, людські мрії та спогади…

У теплій та щирій атмосфері звучали поезії про рідне місто, лунали пісні у виконанні пані Тетяни та її юних вихованців, учнів Гімназії імені Д. І. Чижевського, а глядачі дарували артистам щедрі оплески та добрі слова привітань.

Нехай у День народження рідного міста у кожному серці живе віра – у Перемогу, у мирне завтра, у повернення додому всіх наших захисників і захисниць. Нехай Олександрія вистоїть, збереже своїх людей, свою силу, свою доброту й обов’язково зустріне час мирних та щасливих світанків.

Захід проведено в рамках Національного тижня безбар’єрності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.