УРА! ВІДПОЧИВАТЬ ПРИЙШЛА ПОРА
Літо – це пора сонця, веселощів, пригод і незабутніх вражень! Саме такою стала шоу-програма «Ура! Відпочивать прийшла пора» у Центральній бібліотеці для дітей Олександрійської міської ЦБС, яка подарувала дітям море позитивних емоцій та гарного настрою.
Учасники свята із задоволенням брали участь у веселих іграх та конкурсах: «Рухи-навпаки», «Домовички-Майстровички», «Піца», «Сирна дірка» та «Кого нема». Кожна гра супроводжувалася щирим сміхом, азартом і дружньою підтримкою.
Справжньою окрасою свята став веселий герой Булька, який завітав до дітей із чарівними мильними бульбашками. Малеча із захопленням ловила райдужні бульки, раділа їхньому польоту та отримувала неймовірне задоволення.
Завершилася програма запальним флешмобом, який об’єднав усіх учасників у дружнє коло гарного настрою. Веселі посмішки, дзвінкий сміх, яскраві емоції та чудові спогади ще довго нагадуватимуть про цей чудовий літній день!