ТУРИСТИЧНА ОНЛАЙН-СТУДІЯ «МАНДРУЄМО УКРАЇНОЮ РАЗОМ!»
1 червня у Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС відбулася чергова онлайн-мандрівка «Мандруємо Україною разом!».
Цього разу наша віртуальна подорож була присвячена місту, яке для багатьох із нас є не просто точкою на карті, а місцем сили і спогадів – Олександрії.
Під час мандрівки учасники віртуально пройшлися затишними вуличками міста, ніби відчуваючи його атмосферу та ритм життя. Згадували цікаві історичні факти, відкривали маловідомі сторінки минулого, милувалися архітектурними будівлями, архівними світлинами та сучасними краєвидами.
А ще – учасники заходу взяли участь у вікторинах, перевіряючи свої знання про історію, визначні місця та видатних людей Олександрії.
Було пізнавально, динамічно та по-справжньому захопливо!
Попереду ще чимало цікавих маршрутів, історій та відкриттів.
Чекаємо на вас 8 червня о 10:00 на наступній онлайн-мандрівці «Мандруємо Україною разом!».